| anonim_4396 a întrebat:

Imi spunet si mie nume de cateluse?

8 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Fibi, Rocky, Linda

| 1cristian1990 a răspuns:

Marinela! Eu am un pisoi pe care il cheama Corcodus' si ma amuz de fiecare data cand il chem! Poti sa ii pui un nume amuznt ca doar nu-i ranesti sentimentele si te face pe tine feicita de fiecare data cand o chemi!

| ILikeBlackChocolate a răspuns:

Cora,Cala,Maya,Tita(de la fetita),Tina,Picky,Axi,Betty,Bella,Daisy,Zizu,Adda,Aida,Bianca,Blacky,Bubu,Cara,Cassey, Dakota, Ella, Elly, Edna.thinking
Cam atatea stiu eu big grin

| Denisa1828 a răspuns:

Sper sa gasesti un nume care sa-ti placa
http://www.royalpet.ro/nume-de-caini.html

| Andreeasmile1607 a răspuns:

Depinde daca e o cățelușă mai mica ar fi potrivit Linda, Tia, Diana. Iar dacă e de talie mare ar merge Roxi, Sandra( sper ca te-am ajutat)

| Dia6Dia a răspuns:

Tara, Kara, Didi, Daisy, Tess, Tessa, Cleo, Tina, Lady, Buffy, Foxy, Mady, Mimi, Suzi, Pufi, Vivi, Vera, Sara, Sasha, Tasha. Sper ca te-am ajutat happy.

| DianaDiia15 a răspuns:

Megan, Fiffy, Bella, Linda, Darcy, Puffy...