| AlexSAN10 a întrebat:

In aceasta seara am mangaiat pisica pe burtica, iar aceasta a inceput sa miorlaie foarte tare, nu a vrut sa mai manance, cand o mangai maraie si miauna, in special in zona gatului, pe cap am observat ca nu face asta.
Oare de la ce este? Mentionez ca pisica a fost ieri plecata de acasa (pentru ca stau la tara) si a venit pe seara.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu-i pisoi s-ar putea sa fie gravida si instinctul matern o face sa isi apere progenitura. Oricum, poti merge la un veterinar cu ea!

| Iote a răspuns:

S-a batut cu alte pisici? Ia fa o inspectie corporala.

| mont a răspuns:

Ai verificat sa nu aibă vreo rana ori sa nu fie lovita in zonele alea?