| VANTE a întrebat:

In opinia voastra care e cea mai nesuferita rasă de caini și de ce? laughing

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Soacra. big grin

| VANTE explică (pentru Bula):

Cel mai bun răspuns everlaughing

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei rasa care te musca.

| cristi202 a răspuns:

Ala micu cît pumnul de a venit și m-a tras de pantalon, in timp ce stapinul zicea că nu musca, iar eu i-am răspuns: "Da, m-a muscat deja!" happy
Acum, pe bune, aia mici fac de rîs rasa canina. Cum poți numi ciine (urmașul lupului) aratarile alea?

| sierra1 a răspuns:

Evident că ăia care latră la lună pe la 3-4 dimineața

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Orice câine cu probleme de comportament e nesuferit, și ar trebui ajutat să nu mai existe.

| Dismally a răspuns:

Aia creti, nu-mi plac deloc si mai sunt rasele mici, singura exceptie aici ar fi pomeranianul, acesta e simpatic happy

| VANTE explică (pentru Dismally):

Prin creți te referi la bichoni nu? aici îți dau dreptate cel puțin am meu e un nesuferit cu acte în regulălaughing

| Dismally a răspuns (pentru VANTE):

Nu-mi place blana aia creata a lor big grin

| ReddY25 a răspuns:

Mie îmi plac mai toate

Răspuns utilizator avertizat
| Eireann a răspuns:

Orice caine care nu este dresat sau socializat suficient. Asta se intampla de obicei la cateii mici fiindca stapanii cred ca nu este necesar dresajul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii

| nukeyly a răspuns:

In general rasele minuscule si mici, breloc, gen Miniature Pinscher sau Pinscher Pitic care in afara de functia buzzer nu pot indeplini existenta clasica a cainelui normal, aparare in conditii reale [3x400v], caz in care ar deveni o minge de fotbal la 11 metrii. In rest catelu e amuzant la 12v DC.