| Dempsey155 a întrebat:

In statele unite sunt multe vedete care au mai multe meserii.
De ex:
Sunt multi Rapperi care sunt si actori(Eminem, 50cent,snoppdog,etc)
mai sunt multe exemple...
La noi in Romania de ce nu exista asa ceva?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum nu exista? Banica junior, Adela Popescu + altii care au si jucat au si cantat sau au prezentat emisiuni.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Și care-i faza dacă nu sunt actori rapperi? Ca să fii actor îți trebuie și-un gram de inteligență. Te-ai gândit că poate rapperii noștri români nu au dat dovadă de această inteligență ca să ajungă pe un platou de filmări?

| Dempsey155 explică:

Zi-mi si mie un Rapper roman care este si actor?