| VLadGr a întrebat:

In ultimul timp ma plictisesc de mor la pc si nu mai stiu ce sa fac. Jucam counter, lucram in ps si pe mes. Acum m-am plictisit de astea si vreau sa'mi recomandati niste jocuri online.
Cele mai bune: funda!

Răspuns Câştigător
| BlueBolty10 a răspuns:

Metin2, 4Story, Runes of magic, World or warcraft etc.

5 răspunsuri:
| wtfnoob a răspuns:

World of Warcraft.

| Razvy197 a răspuns:

Fermerama
Travian
Grepolis

Etc

| SianD a răspuns:

Poti juca San Andreas Multi Player

Ce este SA:MP?

* San Andreas Multiplayer (SA:MP) este o modificare a jocului Single Player Grand Theft Auto: San Andreas care ii permite a fi jucat in multiplayer.

Descarca SA:MP, il instalezi peste folderul cu San Andreas
https://www.serverffs.com/samp_download.php

Un server frumos de samp este acesta: http://samp.egaming.ro/

* SA:MP este un joc ce simuleaza realitatea. Puteti face aproape orice faceti in viata reala.

* Un server SA:MP ofera posibilitatea de a fi creat propriul mod de joc, putand personaliza incepand de la case, masini, obiecte, etc. ceea ce face fiecare server de pe internet, unic.
* Pe langa aceste lucruri se pot face numeroase altele care nu sunt disponibile in Single Player.

* Puteti juca pe internet pana la 500! de jucatori simultani.
* Tot ce aveti nevoie pentru a juca este jocul Grand Theft Auto: San Andreas PC
* Puteti deveni mafioti, politisti, medici, sau puteti avea diverse slujbe.
* Puteti detine o casa, o masina,.

| LoLiPoP_3683 a răspuns:

Buna! ai hi5? Daca ai joaca barn buddy, time 4 cat, 3 points shoot out, etc... Daca nu ai fa-ti unul.In afara de hi5 ar mai fi si Vecinii din iad e un joc foarte amuzant si nu te plictisesti. De feeding frenzy ce zici? Incearca! Funda?

| MiaXD a răspuns:

Pai. Um. Smallworlds! Wonderland. IMVU. Dar acum depinde de gusturile tale. Cred ca daca joci Counterstrike. Iti trebuie ceva RPG. Dar oricum.;]