| Danidsx a întrebat:

Intrebare pentru pescari.Ce parere aveti de spre feromoni? Si de unde pot cumpara...stau in Baia Mare si nu gasesc.

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Feromonii pentru somn, crap etc. sau orice alt produs din gama "o picatura si se goleste balta de peste" nu sunt facute pentru a prinde peste, ci pentru a prinde pescari!

Incearca momelile traditionale sau, daca vrei sa experimentezi, cauta retete de boilies pentru somni. Ingredientele nu sunt greu de gasit in Romania si merita o incercare-doua.