| Zoey a întrebat:

Intrebarea nr 3:Am o pisicuta care cred ca nu se simte binesad are ca niste bubite pe spate si nu prea manancasadce as putea face? va rooogsad inseamna totul pentru minesad

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Pai si a mea a patit cam acelasi lucrusad dar v-a fii binehappy sunt sigurahappy mergi la veterinar. e singurul lucru de facuthappy

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Pai singura chestie: du-te cu ia la veterinar

| Zoey explică (pentru Broadband):

Multumesc de ajutorhappy dar Crystallgoth mi-a trimis mesaj si mi-a explicat ce e de fapt cu eahappy are o infectie si veterinarul o ii va face o injectie timp de 3 zile apoi imi v-a da niste pastile pentru ea sa ii dau acasahappy acum iti voi da vot inteligent si folositor>big grin

| Broadband a răspuns (pentru Zoey):

Ok nu e nevoie sa-mi dai vot, doar am incercat sa ajut

| Zoey explică (pentru Broadband):

Mersihappy