| kuroko a întrebat:

La basket ce este mai spectaculos un sleam dunk sau o aruncare de 3 puncte?

Răspuns Câştigător
| differntlife a răspuns:

Sleam dunk pentru ca nu toata lumea ajunge sa reuseasca sa dea unu. aruncarile de 3 puncte insa in timp poate ajunge oricine sa le dea.

2 răspunsuri:
| Apheleia a răspuns:

Buna!
Eu cred ca ambele sunt la fel de spectaculoase.
Trebuie sa recunosc ca eu ador slam-uri le, dar cred ca si aruncarile de trei puncte sunt frumoase pentru ca ai nevoie de precizie si o buna directie ca sa le executi.
Mie ambele mi se pare complicate dar si foarte impresionante.winking