| nastaseelenacristina a întrebat:

La cat timp dupa vaccinul anual pot face baie cainelui? La cat timp dupa vaccin mai poate avea reactii adverse?

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Eu stiu ca doar in ziua respectiva poate avea unele reactii desi eu am doua catele si nu au avut nimic, iar baie poti sa ii faci si a doua zi dupa vaccin

| DragosZamfir1995 a răspuns:

Puteti face baie cainelui imediat dupa vaccin. Nu se intampla nimic. Reactii adverse pot aparea in maxim 24 de ore, caz in care mergeti la veterinar.