| anonim_4396 a întrebat:

La metin2ro pe hydra cam la ce pret as putea vinde o platosa mortala +9? vreau sa fac rost de un dragon +9 si nu stiu cum si ma gandeam sa fac yang si nu stiu cu cat sa o vand imi spuneti si mie pretul maxim cu care as putea sa o vand?

4 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai sicer parerea mea este sa vin cu 100k pentru ca e +9 sau daca nu mai scump 150kbig grin.

| raducu a răspuns:

Ma, voi ma disperati cu Metin'u vostru laughing.
Pana si frate'miu ma dispera sa il ajut sa isi faca tampenia aia de joc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mortala face 3kk fara nimic fara peitre.simpla.nu-l asculta pe asta cu 100k mortala+9? wtf?laughingDeci mortala face 3kk.

| coMpLeT a răspuns:

Mortala +9 e minim 7kk si maxi 10kk iar dragonul minim 13kk si maxim 15kk