| Lily1678 a întrebat:

M-am hotarat, vreau un dihor! Puteti sa imi dati idei de ingrijire a dihorilor cam ce sa ii dau de mancare, ce fel de cusca ii trebuie etc?

Răspuns Câştigător
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Eu zic sa nu iei dihor,nu e ceea ce vezi in videoclipuri,el ziua doarme, dar noaptea nu si-ti va da batai de cap si e un animal ce mananca crud, in sange, daca nu stii cum trebuie procedat cu el risti sa te capseze destul de urat, sa nu uitam ca e un animal salbatic si nu stii cand i se activeaza instinctele.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai mult (fata de ce a zis Kushh) ai auzit de expresia: puti ca un dihor"?

| Addrriiaannaaaa a răspuns (pentru Salontanul):

Nu e vorba neaparat de mirosul care il lasa, ala de-ti pica din nas, ca te duci cu el la veterinar si-i scoate glandele care produc mirosul urat si totodata ti-l si castreaza.

| sierra1 a răspuns:

"M-am hotarat, vreau un dihor!"

l-ai luat?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci am nimerit laughing))
Imi plac dihorii dar nu o sa gasesti pe careva care sa iti zica cum sa ii cresti pentru ca nu cred ca au pe aici. Nu o sa caut pe net sa ma dau mare ca stiu, asa ca... poti sa cauti tu happy
Ia dihoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ti mai bine un catelus sunt cei mai scumpi si iubitori