| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandeam sa imi cumpar un sarpe de porumb pentru a-l creste. M-am interesat de ce mananca si cum sa am grija de el dar nu stiu de unde sa il achizitionez si de unde sa ii cumpar mancarea. De preferat un loc in București sector 5.

4 răspunsuri:
| SmaraldAlbastru a răspuns:

Cum adică te-ai interesat de ce mănâncă? Mănâncă de foame, nu de distracție.

| stefan980 a răspuns (pentru SmaraldAlbastru):

Am pus o intrebare serioasa asteptandu-ma sa raspunda cineva care are experienta in acest domeniu

| gabicoo a răspuns (pentru SmaraldAlbastru):

Nu vezi? Omul a luat-o razna prin porumb și acum vrea să aibă și animal de companie care să se integreze în tematică!
winking

| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru gabicoo):

laughing