| MisSToXiC a întrebat:

Merg la mare pe litoral si am un catelus, dar eu merg cu trenul cum as putea face sa sa ies cu ea din tren din cand in cand ca sa-si faca nevoile?

Răspuns Câştigător
| MissG_4403 a răspuns:

Buna! Daca catelusa ta este cea de la avatar, atunci pot sa spun ca am si eu una la fel!
Referitor acum la intrebarea ta: singurul mod de a o mai scoate afara este sa o scoti in statii. Partea neplacuta este ca, daca o scoti pe peron, intre oameni, s-ar putea sa-ti se reproseze ca lasi "mizerii"!
Bafta si vacanta placuta!

7 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Pai uite tu il duci la wc sau cumperi pempars am si eu caine al eu este cam mare este mioritic dar eu merg cu masina mea

| G a răspuns:

Trenul n-o sa opreasca special pentru tine. scoate-o afara cand opriti in statii si nu-i da multa apa/mancare in tren ca sa nu-i vina sa-si faca nevoile.

| MisSToXiC explică:

Daca ma dadeam jos la ficare oprire pleca trenu fara mine
laughinglaughing

| Andre a răspuns:

Pai la fiecare oprire a trenului cobori putin jos eu asa cred incerca s itu poooopik

| eu_6788 a răspuns:

Nu cred ca v-a oprii trenul special pentru catelusul tau asa ca ia cu tine manusi de unica folosinta si pungute sau ai putea sa il inveti sa se tina pana cand se opreste trenul si dupa sa iti duci cutu la un wc public
laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| misu a răspuns:

2 variante:nu-i da mincare cu o zi inainte si doi vezi bubico...

| Vlad_1383 a răspuns:

Pai trenul de obicei face opriri, asa ca nu-ti fa griji, si daca ii vine foarte tare ia o ladita cu tine pentru orke evntoalitate