| ChuckNorrisBoss a întrebat:

Mi-a disparut motanul acum mai bine de o saptamana.Credeti ca mai sunt sanse sa se intoarca?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Cum e motanul? Tanar sau batran sau a mai fost bolnav? Daca e tanar sint sanse de a se intoarce inapoi pentru ca e perioada de imperechere si chiar daca a luat cineva tot se va intoarce inapoi! Daca e batran si nu se va intoarce dupa o luna inseamna ca aplecat departe ca sa moara linistit si sa nu sufere familia pe care il iubeste nespus de mult! Asa am patit si noi!

| DunkelheitBu a răspuns:

S-a dus dupa fetite smug ai grija sa nu se intoarca cu alti membrii ai familiei laughing

| zBogDDy a răspuns:

Poi depinde daca a fost luat de cineva sau daca a plecat el de buna voie(ceace nu prea fac animalele, unele pleaca cand is pe cale sa moara)
Daca a fost luat si nu e la mare departare de locuinta ta, daca ar scapa fii sigur ca se intoarce.

| Emaaa5728 a răspuns:

Daca nu a patit nimic se va intoarce, asa fac motanii, pleaca un timp de acasa si se intorc apoi...

| MinecraftParkour a răspuns:

Depinde...daca e obisnuit cu casa vine inapoi dar daca l-ai "furat" nu sunt cai sa se intoarca sau in nici un caz daca cineva ti la furat no sa se intoarca.Sau e pe cale sa moara rolling on the floor)))ca asa fac animalele cand is pe cale sa moara pleaca de acasa rolling on the floor