| ChuckNorrisBossNervos a întrebat:

Mi-a disparut motanul acum mai bine de o saptamana si de atunci nu l-am mai vazut.Credeti ca mai sunt sanse sa se intoarca?

9 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Ori a plecat dupa pisici si se intoarce el candva, ori a murit (pisicile cand mor se pitesc sa moara in liniste).

| AtateaConditii a răspuns:

Si mie mi-a disparut 3 zile cel mult si s-a intors, e perioada aia in care umbla dupa gagici daca nu e castrat. Cat are motanul( ani)?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Sunt sanse mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probabil e plecat la pisicute sau cine stie, sa nu fi murit, ce stiu eu, poate se va intoarce el.
Te pup!

| RetardedRacoons a răspuns:

Ma, mie obisnuia sa-mi plece pisica si cu saptamanile si tot timpul s-a intors. Si nu, nu stau la curte ci la etajul 4.
Totusi tine cont de ceva, motanii sunt un fel de gangsteri ai lumii animalelor, au de multe ori morti violente pentru ca se bat si intre ei, cand se intoarce ar fi bine sa-l castrezi... Daca stai la bloc mai coboara noaptea tarziu pana la scara si vezi daca nu e pe aproape, el va incerca probabil sa se intoarca cand nu e prea multa lume prin jur.
Pana atunci totusi, vino pe forum.retardedracoons.com ca sa te mai destinzi.

| KateMiddleton a răspuns:

Posibil,am avut un motan care a umblat 3 saptamini pe nu stiu unde apoi s-a reintors. Daca nu l-a adoptat cineva se va intoarce.

| ChuckNorrisBossNervos explică:

Are 4 ani si nu era castrat...da nu-mi explic ce s-o fi intamplat cu el.

| ChuckNorrisBossNervos explică:

Are 4 ani...si nu-mi explic ce s-o fi intamplat cu el ca de martea trecuta nu l-am mai vazut...

| ChuckNorrisBossNervos explică:

Scuze ca am trimis de 2 ori...