| NuConteazCineSunt0 a întrebat:

Mi-a disparut pisica de vreo 3-4 zile cred ca din cauza ca e luna asa a pisicilor sau chiar nu stiu ceva de genul. In fine. Credeti ca se va mai intoarce? Mentionez ca nu e chiar asa de mare..cred ca are intre 5-8 luni cam asa.Mi-e tare dor de ea. sad Scuzati categoria

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și eu am avut un motan care prin perioada asta a lor disparea de acasă. Îl vedeam dimineața și apoi se întorcea seara laughing
Așa sunt toate pisicile. Stai liniștită, dacă nu i sa întâmplat vreun accident se va întoarce înapoi.

Răspuns utilizator avertizat
| NuConteazCineSunt0 explică:

Nu a mai venit!