| MihaiPaleologu a întrebat:

Mi-a pierdut soacra carnetul bichonului maltez in care erau toate vaccinurile si deparazitarile...Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| DinoRax a răspuns:

Daca i-ai facut toate vaccinurile si deparazitarile la un singur veterinar acolo are o copie cu toate in baza de date du-te si intreaba-l pe veterinardaca iti poate face o copie am facut si eu acelasi lucru

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu credeam ca ti ai pierdut soacralaughing o declari nulă dai o bere

| Andreeush a răspuns:

Du-te la veterinarul la care ai vaccinat câinele.

| Sofer a răspuns:

Mergi la veterinar.

| Felys a răspuns:

Toate datele de acolo sunt ca sa stii tu ca ti-ai imunizat cainele corect, nu ti le cere nimeni decat daca vrei sa il scoti din tara. Daca totusi vrei neaparat sa ai acele date mergi la veterinarul care ti-a facut vaccinurile si tratamentele si iti va da un duplicat