| powergirl_3481 a întrebat:

Mi-a plecat motanul de 6 zile...mai am vreo sansa sa se intoarca? sunt distrusa...

Răspuns Câştigător
| cristinushh a răspuns:

Buna imi pare foarte rau de ce ti s-a intamplat. motanul meu a fost plecat 6 luni straight face dar a venithappy asa ca nu iti face griji :* o sa se intoarca

11 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Niciodata sa nu spui niciodata!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cam mult, 6 zile. Pisicile, de obicei, stiu sa se intoarca acasa. Posibil sa se fi luat la hartza cu alti motani si sa fie ranit pe undeva sau, in cazul cel mai rau, sa-l fi calcat vreo masina.

| SabbyNightShadow a răspuns:

Desigur ca ai,pisica mea a plecat un an si s-a intors, mai iesi si striga-l din cand in cand, cauta-l sau asteapta-l nu te ingrijora

| hummer24 a răspuns:

A plecat si el dupa pisicutze, e posibil sa se intoarca, da sa nu-ti para rau ca o sa gasesti altawinking

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Stiu cum e...si motanul meu pleca cate o luna de acasa si apoi se intorcea si iar plecastraight facedeci da ai sanse sa se intoarca, dar ai grija de el deoarece al meu cand a plecat a3a oara a plecat definitiv.deoarece sunt caini vagabonzi si ti`l poate omori asa cum mi s`a intamplat mie...mult noroc:*

| blahblahblah_4207 a răspuns:

Nu iti fa griji! Sigur se va intoarce. Motanii pleaca desdupa "pisicute" big grin dar pana la urma se intorc. Eu am un motan care a plecat si s-a intors abia dupa 2 saptamani deci nu ai de ce sa iti faci griji.
Sper ca ti-am fost de folos!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

De obicei la mine se intorcea in 3 zile. Asa sunt motanii. Dar sunt sanse si sa nu se mai intoarca. Mie pana acum mi-au disparut 3 motani de 2 ani incoace. Au plecat si nu s-au mai intors. Dar pe acesta pe care-l am acum l-am castrat si sta mai tot timpul acasa. Asa sunt motanii, hoinari. O fi si din cauza ca se imperecheaza si stau mai mult. Sper sa ti se intoarca. byewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu e plecat de 9 luni, ce sa mai zic? plus ca mama lui a mai nascut de 2 ori pana acum, acum as vrea sa nu se mai intoarca nenorocitul, daca vrei un motanel negru- pm me!

| Sisi_6177 a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine e putin spus 3 zile macar al tau a plecat dar eu le-am gasit moarte sau otravite, dar am avut si eu un motan Tomi (Dumnezeu sa-l odihneasca) care se ducea in fiecare seara la vecinul ca avea porumbei a tinut ce a tinut pana cand vecinu la rezolvatcrying.Imi pare rau si prer sa ti se intoarca!

| yo12alex a răspuns:

Pune poze cu el pe stalpi copaci si intreaba vecinii sigur trebuie sa il fi vazut cineva daca nu cauta locuri unde sunt pisici multe ca el ori sa luat dupa o pisica ori la alergat un catel big grin

| powergirl_3481 explică:

Am pus poze,am cautat prin zona, nici urma, zici ca s-a evaporat...il astept in fiecare zi, tot sper ca va veni...