| SamyRuben a întrebat:

Mi-am cumparat filtru la acvariu dar nu merge baraie tare dar nu functioneaza de ce? e prea multa apa in acvariu?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Intamplator citeam pe aici si am dat de intrebarea ta.Vezi ca filtrul sa stea complet scufundat in apa! Bobina lui trebuie sa se raceasca in mod continuu in apa, daca nu este scufundat complet se poate arde in scurt timp de la achizitie! Apa sa treaca 2 cm peste el, maxim 15 cm peste, asa este optim! Bafta cu pestanii. Daca vrei sfaturi diverse iti pot da adresa mea de facebook, daca vrei asta sa ma anunti.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce filtru?

| SamyRuben explică:

Am rezolvat cu filtrul trebuia sa mai adaug apa.dar totusi filtrul ii poate trage si pe pui de guppy? si cum scimb apa de la fund care e murdara, imi trebuie ceva aparat?

| Doctorfishadi a răspuns (pentru SamyRuben):

Intamplator citeam pe aici si am dat de intrebarea ta.Vezi ca filtrul sa stea complet scufundat in apa! Bobina lui trebuie sa se raceasca in mod continuu in apa, daca nu este scufundat complet se poate arde in scurt timp de la achizitie! Apa sa treaca 2 cm peste el, maxim 15 cm peste, asa este optim! Bafta cu pestanii. Daca vrei sfaturi diverse iti pot da adresa mea de facebook, daca vrei asta sa ma anunti.