| LilPuppy a întrebat:

Mi-am cumparat un catelus, are 7 saptamani. I-am facut deparazitarea interna la aprox 6 saptamani, dupa care vaccinelul. A facut viermisori dupa prima deparazitare dar dupa 2 zile nu a mai eliminat, iar astazi i-am facut-o pe a doua si din nou elimina viermisori in fecale. Ce as putea sa fac? Nu inteleg cum e treaba asta, e normal ca dupa deparazitare sa-i elimine? Cate deparazitari e nevoie sa fac sa nu mai aiba viermisori? Mentionez ca nu i-am dat lapte

Răspuns Câştigător
| Mada2799 a răspuns:

Este ceva normal sa faca viermisori. Si eu am avut pui de catel si au facut viermisori. O sa ii treaca. happy