Întrebare recomandată | Sorin043 a întrebat:

Mi-am pierdut pisica. Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

In perioada asta, pisicile umbla sa se imprecheze.Nu poate fi prea departe.Roaga familia, prietenii sa te ajute in gasirea ei.
E POSIBIL ca in curand sa fie mamica daca nu ai castrat-o!

| anamariarot a răspuns:

E castrata? Daca nu, asta e motivul pentru care a plecat. E perioada lor de imperechere si fug la cotait cat ai zice peste.

| NellieLovett a răspuns:

Sa nu disperi... poate apare

| Aslam a răspuns:

Cum ai pierdut-o?

| Kiki20098 a răspuns:

Caut-o

| Elegant a răspuns:

Depinde de ce rasa este.

| Mike_Marian_1995 a răspuns:

CAUTO...(Pe la nea Costica In Tomberonwinking ) Cauto pe la locurile unde ii placea sa mearga O(doar nu a fost rapita de extraterestri sa-i fure inteligentahappy

| Pisihelp a răspuns:

Imi pare foarte rau crying dar daca avea zgarda de aia gen cu numarul vostru si strada un stai si cum o cheama pe pisica.
2. Daca ai o poza cu trage mai multe copii si scrie acolo numarul vostru de telefon si strada si la ce nume raspunde pisica
3. Ai putea sa vorbesti cu orotectia animalelor cred...
4. Daca e o pisica de aia care se plimba poate se Va intoarce
5. Incearca sa o ademenesti cu gustarea favorita
Ps:iarba pisici le drogheaza
6. Incerca sa o strigi in locul unde mergi des cu ia sau unde merge des ia
Sper ca te-am ajutat sper so gasesti

| AriAriana2006 a răspuns:

Îmi pare rău pentru tine, dar nu cam ai ce face... daca pisica ta era foarte atasata de tine suta la suta se va intoarce

| Anisoarasmile a răspuns:

Ai o fotografie de a ei? Daca da, printeaz-o si fa Anunturi, apoi lipestele peste tot.Si nu uita sa scrii nr. tau de telefon.