| BlueSummer a întrebat:

Mi-ati putea da niste site-uri cu patuturi si cosuri pentru. catei la preturi convenabile? Fundita.

Răspuns Câştigător
| daniela_9291 a răspuns:

Www.petshopgallery.ro

de aici ii iau si eu lucruri cainelui meu.Sunt chiar mai ieftine decat in petshopurile din oras:D

3 răspunsuri:
| toteusunt a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iei aceste lucruri dintr-un magazin pentru.animale.Acolo gasesti mai multe modele, sunt mai ieftine si le poti proba catelului tau happy Pe net se intampla de multe ori tzepe, ori nu ii va fi bun sau nu-i place si atunci ai dat bani degeabahappy