| teo_7965 a întrebat:

Mie metin2 nu imi merge, intru ma loghez, aleg caracterul, se incarca si nu mai apuc sa ma joc pentru ca dupa ce se termina de incarcat ma da din nou sa ma loghez.Nu aveti vreo idee ce are?

Răspuns Câştigător
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Depinde ce Metin2 joci. Daca joci pe un server privat poate fi un bug la caractere(depinde acum daca l-ai blocat tu sau s-a blocat singur). Daca este doar o simpla eroare(bug) ti se va debloca, dar daca tu l-ai blocat nu mai poate fi deblocat decat cu ajutorul unui GA.

Daca joci pe officiale(RO, US...) nu stiu ce s-a putut intampla.Cel mai bine e sa iti faci alt cont si iti va merge.

Sper ca te-am ajutat. FundiTsa?:*

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Daca joci pe metin2 ro atunci ti se intampla la fel ca mie duap ce te scoate mai logheazate odata si iti va merge.Sau daca joci pirivat e cam acelasi lucru. Sper ca team ajutatatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la 4 noaptearolling on the floor

| V99 a răspuns:

Inseamna ca esti intr-un loc foarte aglomerat(daca esti pe un privat si sunt multi unde esti tu acum)incearca de la prima ora la care se deschide serverulbig grinmerge garantat