| Markus_9051 a întrebat:

MondialMt2 Am si eu o problema pe joc cand intru pe el si scriu contul imi arata conectare se incarca si cand sa apara caracterul imi iesee. Stie cineva ce are

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sati resetezi caracteru.este din cauza lagului. tu ai dat log out in cercul de protectie.incerca sa intri pe la 5 dimineata sau cand nu e nmn pe server ca atunci nu e lag si sa iesi din cercu de protectie. o sa mearga. Funda?big grin

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Asa mi-a facut si mie downloadeaza inca o data clientu

| Kayle a răspuns:

Da stiu. Este gag. Mai ales daca te-ai lasat in map1 in oras.
Sunt multi playeri si nu te poti conecta. Ori astepti 2-3 zile[nu garantez ca o sa mearga] sau intri dimineata pe la 6 cand sunt putini playeri si cand inchizi jocul iesi din oras [eventual poti sa te lasi in map2] bafta! Funda? big grin

| Kayle a răspuns:

Ba ai prins gag [este de mai multe feluri] mai ales daca te-ai lasat in oras in cerc cand era full.

| Vulpe_3702 a răspuns:

Oare te-ai teleportat cu cal? majoritatea metinelor speed au bug la fazele acesta incearca sa intri dimineata pe 5-6

| Markus_9051 explică:

Nu e gag este alta problema la bunicamea unde ma duc eu imi merge orice caracter si aici unde sunt eu nu-mi merge...

| Markus_9051 explică:

Spune ceva sa setez in TriadPatchList.ini Mypatch1 Mypatch2 deci cei care nu ati jucat acest metin. mai bine nu raspundeti