| Lucia_Rat_1999 a întrebat:

Ne-am mutat la casa, si vrem sa ne luam un caine. Mie imi place mult spitzul, dar nu stiu daca rezista 24 din 24 ore afara.(parintii mei nu accepta catei in casa)
Multumesc.

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Iti recomand ceva mai. fara par.
Eu am Labrador si il tin in casa, nu are blana multa ca la spitz dar tot isi lasa la par prin casa...cand am vazut cat de flocos este spitzul...ii inteleg pe parintii tai.

Dupa cum am zis, uita-te la un caine care este facut sa stea afara, nu ma stiu la rase de caini deci nu pot sa iti listez aici.

Succes.