| Cretzule a întrebat:

Niste jocuri de calculator cu cerintele: procesor Intel core 2 duo e7500@2.93 GHz, 1.00 ram si placa video Nvidia 9800 GT.

9 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Red Alert, Neighbours from Hell.

| adydassler a răspuns:

Gta 4 mie nu-mi merge da-l am un pic mai slab ca al tau procesor amd athlon 64x2 dual core 5000+ 2, 61 GHz iar rami 2 Gb placa video ii de 512 nvidia nforce

| Cretzule explică:

Am calculator performant nu am cerut rahaturi

| 911targa a răspuns:

Ho ho ho tu ai calc puternic. Incearca NFS Undercover sau SHIFT, GTA 4 (e mare dar e super), DiRT 2, PURE (super si asta), Juiced 2
. Acuma mai depinde si ce gen esti: Racing sau Shooter. Assasin`s Creed 2 merge bine si el. Poti vedea ce jocuri merg pe calculatorul tau de aici: http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/intro.aspx au toate jocurile posibile. fundita daca te-am ajutat.

| Leytto a răspuns:

Daca ai avut bani sa iti iei PC performant, ai bani sa iti cumperi si jocuri pe masura.
El ti-a dat jocuri gratis.
Am PC mai "performant" ca al tau si nu ma joc.

| Leytto a răspuns:

Ady, ar trebui sa iti mearga cu configuratia ta, procesorul daca era Intel ar merge bine. Instaleaza ultimul driver la placa video si o sa mearga mai bine. Si sa mai instalezi si ultimul update de la joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta 4

| darckcobra a răspuns:

Call of duty :Moder warfare 1 si 2