| IoanaMra a întrebat:

Niste nume pentru un perus (papagal) albastru, baiat. Funda si vot! happy

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Blumy
Pucy
Jonny
Cuci
Kiki
Wiki
Roko
Riko
Jessi
Jake
Blumes
Blulu
Lulu
Fuchi
Birdsy
Pako
Coco
Moco
Cioco
Cioca
Boca
Foca
Noca
Roca
Buffy
Blue
Perry
Perus
Boy
Boysy
Buggy
Maty
Gugu
Loli
Buffy
Dumf
Pabst
Roky

10 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Pe al meu il chema Lulu.

| KarmaChameleon a răspuns:

Salut! Și eu am avut acum câțiva ani un perus albastru și îl chema Johnny happy.Mi s-o părut cel mai potrivit și dacă îți place poți să-i pui tot numele ăsta.

| ILoveVampires a răspuns:

KoKo
RoKo
PaKo
Cocolino
Blue
Coco
Rocky
Ricco
Funda?

| Madalovenar a răspuns:

Koko
bali
cokie
pako
sau pur si simplu intra pe http://www.birdbytes.com/names_a.html

| blacklife997 a răspuns:

Oko,pako,riky,paul,bobby blue, lulu, kiwi happy daca tiau placut funda tongue

| kenNNzorFTW a răspuns:

Coco,Cocolino,Kaponn,Kiry,Riky,Pako,Kiki,Scott

| aney a răspuns:

RINGO happy dulce ca si biscuitul lui Kakà

| andree8 a răspuns:

Coco, richi, miki, cocutu

| Ariana420 a răspuns:

Buna, si eu am avut un perus si il chema Poli. Sper ca te-am ajutat.

| Ariana420 a răspuns:

Buna, si eu am avut un perus si il chema Poli. Sper ca te-am ajutat.winking