| sergiu2525 a întrebat:

Nu am jucat niciodata jocuri de strategie, pentru ca nu m-au atras.acum vreau sa ma apuc de unul, si fiind necunoscator apelez la voi.nu vreau sa fie online, iar actiunea sa nu se petreaca medieval, lupte cu romani, etc. vreau cu soldati, razboaie moderne, roboti, masinarii performante.sa nu fie trecut de 2005.(placa video slaba-nvidia fx5500-256 mb)

2 răspunsuri:
| sergiu2525 explică:

Mda exact ce nu vroiam. urasc jocurile gen metin, si nu vreau sa misc doar un personaj, armate intregi.off.

| TiKi_2597 a răspuns:

Depinde de care vrei:
I.MMORPG ( Massively multiplayer online role-playing game)
Recomand: WoW, Metin2.Us,Cabal,etc
II.RPG (Role-playing game)
Triburile, Grecololis, Travian...Etc(nu le stiu pe toate)

Spre ca ti-am fost de folos!(P.S : Toate sunt Online)