| anonim_4396 a întrebat:

Nu demult am cumparat un pestisor caras auriu. mereu se uita disperat la mine sa ii dau de mancare dar are burta destul de mare....nu prea as vrea sa ii dau mancare multa ca poate muri dar nici prea putina ca atunci moare de foame! va rog sa ma ajutati! am auzit ca unii oameni nu hranesc pestii de doua ori pe luna dar imi e frica sa nu moara de foame... va rog sa imi raspundeti happy

1 răspuns:
| Kindly a răspuns:

Nu sunt specialista in pesti, dar si ei ca oamenii au diferite boli. Da-i un search pe google. Daca stii ce tip de peste ai e mult mai bine si cauta ce boli ar putea avea si asa aflii ce e si cu burta aia mare pe care o are.