| DrDeath a întrebat:

Nu ma pot decide ce sa cumpar... un telefon numit Samsung Galaxy mini sau un LongBoard?
De ambele as avea nevoie...ambele imi plac la fel de mult si ambele costa tot cam atat...
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Eu mi-as lua sansung-ul in locul tau da acum asta e parerea meawinking fiecare cu gusturile lui

1 răspuns:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Pai cauta pe internet "continutul" telefoanelor.Si asa fa compararea care telefon e mai "destept" adica daca are mai multe chestii decat celalalt...Nu stiu cum...Alege ce vrei tu.