| yonela13 a întrebat:

Nu ofera nimeni spre adoptie caini (pui) de rasa? Adica, bulldogi..husky ceva de genu. Caut urgent! In Drobeta Turnu Severin happy

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

De ce sa ii ofere spre adoptie cand pot sa ii vanda?

| zurick a răspuns:

Nu puteam sa nu deschid intrebarea si sa nu-ti spun ca ador gestul tau.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Toata lumea vinde, nu da degeaba, si eu as dori; intra pe tocmai.ro, mercador, okazii

| AtateaConditii a răspuns:

Sa fimm seriosi, cine da in adoptie caini de rasa? Eu nu am mai auzit in Romania, doar in strainatate. Sunt atatia maidanezi si aia sunt mai draguti decat cei de rasa:@ adopta-i!