| ImBlondu a întrebat:

Nu stiu in ce categorie trebuia dar ma rog. sper sa nu se supere nimeni.Deci,am un ciobanesc mioritic de 3 ani si jumatate(mascul) si ii caut o femela,mai precis o ciobanita, cu care ar avea posibilitatea sa faca puiuti.Eu stau in Bucuresti. Daca cineva are din intamplare o ciobanita pe care vrea sa o de-a la imperechere(tot din Bucuresti),cu toata placerea,am sa las aici un id de yahoo(sper sa nu se faca glume si prostii),iar daca ma voi intelege cu respectiva persoana voi da poze cu patrupedul meu,etc etc, un numar de telefon si desigur, sa ne intalnim sa vedem ce cateti avem.Stau in Bucuresti, deci si respectiva persoana trebuie sa stea.Multumesc,o zii buna.

2 răspunsuri:
| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Pai eu am o ciobanita dar sa stii ca trebuie ca si ciobanescul tau sa o agreeze pe amea ca daca nu facem amandoi drumul degeaba. oricum in principiu am o ciobanita de vanzare daca vrei iti pot da id-ul meu si vom vorbi acolo mai multewinking
P.S. daca ciobanita mea, Sirsu pace puiuti vreau si eu 2. happy

| ImBlondu explică (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Deci,las aici un mail si o sa vorbim mai detaliat. Uite aici mailul meu:alexe_qvetaforce@yahoo.com