| saidlaura a întrebat:

O intrebare se pot vinde haine pe lady popular? m-am saturat de ele si nu le mai vreau vreau niste chestii noi dar nu mi le permit asa ca daca as putea sa le vand ar fi super bine? stiti daca se pot vinde daca da sa imi ziceti unde se vand

Răspuns Câştigător
| TaylorSwift a răspuns:

Nu, din pacate hainele deja cumparate nu se pot vinde, asta si mai naspa pentru tine pentru ca nu-ti poti permite altele. Dar, incearca sa mergi la dans si sa-ti iei un iubit, sa-ti iei un job(lucruri care ti-ar aduce bani)!