| DenisIonut01 a întrebat:

O mai fi cineva pe aici? Am un hamster pitic gri a facut 5 puisori (prima fatare), cand o iau in mana se simte in partea stanga sub labuta din fata (in corp) ca o mica biluta asa ca un organ, nu stiu ce se întâmplă cu dansa si acum e pastele si acest covid-19 nu stiu unde sa merg sa verific.
P. S inainte sa ramana gestanta a avut o altercatie cu un hamster alb, dupa cateva zile a ramas gestanta cu hamsterul alb

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Hei!

Nu mai pune mana pe ea dupa ce a facut puiutii. Altfel vei risca sa nu mai aiba grija de pui, sa ii manance chiar.
Asteapta si vezi cum se comporta in urmatoarele zile. Ea va trebui sa isi alapteze puii, sa aiba grija de ei, la fel si tatal.

Nu iti poti da seama ce are acolo, poate fi un mamelon plin cu lapte sau cine stie.
Eu zic sa mai astepti ca oricum nu ai ce face si urmareste-o cateva zile. Nu mai pune mana pe ea.

| DenisIonut01 explică (pentru sonya):

Are incredere in mine, e singura tatal nu este, si puii au facut ochisori si incep sa mearga,