| danae a întrebat:

O pisica chiar prinde soareci? Bunica la tara are niste soricei prin pod si lumea ii zicea sa ia o pisica, insa mi-e greu sa cred ca ea ii va prinde.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur ca ii prinde. Poate nu toate, dar in general, prisica prinde soarecii big grin Este in instinctul lor asta.

| Felys a răspuns:

Pana creste pisica, pana ajunge ea in pod sa prinda soareci mai bine sa isi ia lipici de soareci de la magazin si ii aduna la viteza

| LiliSiCainefain a răspuns:

Normal,azi am gasit un soarece mort muscat la cheafa de o pisica, nu avea nimic, doar se vedea muscatura aia