| Lelele02 a întrebat:

Olx este un site de încredere pentru a cumpara un câine?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu olx raspunde de cea cumperi tu, cum ai norocul

| Violleta2022 a răspuns:

Nu site-ul vinde cainele, ci un vanzator anume, care nu poate fii de incredere, pana nu mergi sa vezi cainele si sa te asiguri ca-i sanatos.

| Simpatic a răspuns:

Olx -site-ul in sine este de incredere, persoanele care vand pe olx nu poti sti pentru ca difera de la om la om.

| Sekim a răspuns:

Salut
Site-ul este de incredere. oamenii pot sa nu fie. Dar da, este de incredere pentru a cumpara un caine.

| Katy20p a răspuns:

Da este un site foarte bun. Si poti gasi si catei de rasa gratis acolo.

| Katy20p a răspuns:

Da este

| Irinadarian a răspuns:

Da, este. Am folosit site ul in urma cu cativa ani pentru a-mi vinde niste catelusi

| Iliescu_Alexandru_1988 a răspuns:

Da este de incredere eu am cumparat un beagle de pe olx