| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care cunosc, daca ii cer veterinarului sa imi eutanasieze pisica credeti ca o va face? Nimeni nu vrea sa il adopte si sufera aici. Nu are boli grave

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da ce are săracu pisicuț sad

Răspuns utilizator avertizat
| Dintrebare a răspuns:

Da, doar ca va trebui sa te interesezi de un veterinar pentru ca nu toti practica eutanasia.

| AlinTanase a răspuns:

Legal se poate face dar depinde daca veterinarul are sange in c@! ie sa omoare un animal

| AlinTanase a răspuns:

Vin cu un alt comentariu. Sper ca iti pasa de el si este o alegere de sanatate

| anonim_4396 explică (pentru AlinTanase):

E greu, nu vreau sa il las asa dar nu pot sa am grija de el cum trebuie si se chinuie. Oamenii cauta sa adopte animale cand sunt mici si nu au probleme

| carlaradu a răspuns:

De ce sa omori biata pisica dacă spui ca nu are boli grave? Ai crescut-o acum te ai plictisit de ea? Posteaza pe grupuri care salvează animale. Interesează te. Fa ceva. Nu merita sa moara. Nu știai ca e o responsabilitate? De ce ai mai luat o?