| dragalasuul a întrebat:

Pentru cunoscatori, as vrea sa stiu diferentele majore dintre o bricheta Zippo originala si una fake.Nu ma refer la coduri de bare,ca are rotita diferita, etc, Strict la calitate. Se pot face aceleasi trucuri si cu una fake? Deoarece am incercat una la 150 lei si una la 15 si nu vad mare diferenta. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Ursache_Claudiu_1998 a răspuns:

Salut! Au același design, numai calitatea materialelor diferă. De aici, diferă și prețul. Dar in general, cu un fake poți face aceleași trucuri ca și cu un original. Doar calitatea materialelor din care a fost construit, asta diferă. Numai bine!