| Cata674 a întrebat:

Pestiii Betta Splenders pot convietuii intr-un acvariu cu alte specii de pesti?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Din pacate betta stau singuri in acvariu, pestii mici vor fi atacati, iar cei mari ii pot rani pe betta.
Te salut,
Adrian!

2 răspunsuri:
| kawaii69 a răspuns:

Nu sad
Pestii betta sunt...agresivi. nu recomand sa ii puo im acvariu cu alti pesti. Acum am si eu un peste betta, este baiat, si din cate am auzit, dacavii cumpăr o fetiță nu se vor bate. Whatever, sper ca te.am ajutat

| Cata674 explică (pentru kawaii69):

M-am mai informat si ai grija caci daca ai un acvariu mic masculul o sa o bata