| мιcυтѕαααα a întrebat:

Pisica matusii mele, in prima zi avea diaree. A facut un pic de scaun tare apoi restul moale. A doua zi, tot un pic de scaun tare, apoi moale si a mai gasit matusa mea in el si sange. De la ce poate fi? E la menstruatie sau vreo boala? Plss, ajutorr!

Răspuns Câştigător
| venusdoom a răspuns:

Du o la veterinar URGENT. de ce mai stai cand vezi ca ai un animal bolnav

5 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Menstruatie? Pisica nu are asa ceva! Ma rog, du-o la veterinar urgent, oricum... tu cum poti sa te uiti la ea cum se chinuie? Trebuia sa o duci de prima data, apoi poate fi prea tarziu!

| gigel68 a răspuns:

Mi-ai stricat pofta de mancare... si sunt rupt de foame.

| Baky a răspuns:

Pai.am mai auzit asta dar cu un caine! stapana i a dat oase ...si cainele nu le mestecat preaa bine. si atunci cand au ajuns in burta i-au taiat sau intepat ceva oasele.si tot asa faceaa moale si ii curgea sange!

| Ghost a răspuns:

Pisica la menstruatie ba u cati ai ai cred ca 8 nu asa du-te su date cu capul de pereti pana iasa prostia

| Sl0 a răspuns:

Dao draq de pisica. postezi aiurea cu intrebarea ta.Sa moara in chinuri.Nare nik.caca moale