| Alexandraa90018 a întrebat:

Pisica mea a fatat acum 2 săptămâni. Ieri dimineata am gasit puii supţi de gât, cauza, un dihor, din fericire unul traieste. Dar se simte din ce în ce mai rau! Ce trebuie sa fac? Fără medic

Răspuns Câştigător
| emy a răspuns:

Buna dimineata, draga! happy Fara medic nu se poate. In cazuri grave, cum e cazul luitrebuie sa intervina medicul, neaparat. Asa ca fugi cu el la medic, dar cat mai repede, daca vrei sa-l mai ai. Multa sanatate! O zi frumoasa! Te pup! kiss

| Alexandraa90018 explică (pentru emy):

Se simte mai bine. nu e nevoie de doctor. Dar multumesc!

| emy a răspuns (pentru Alexandraa90018):

N-ai de ce, draga! Noapte buna! happy

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce fara medic?
Daca vrei sa-l salvezi pe ultimul, atunci fugi la medic cu el imediat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai putea sa-i faci fara medic? Respiratie gura la gura? N-ai ce.

| Alexandraa90018 explică:

Pana la urma am dus-o la doctor si a spus ca nu prea are ce-i face. Trebuie să îi dau mâncare că nu mai poate suge si sa o tin la căldură. Pe moment i-a pus ceva la ochi deoarece ii avea umflați