| anonim_4396 a întrebat:

Pisica mea cred că e în călduri și ieri a fugit pe scara și afara. Azi am găsit-o dar când am adus-o in casa a început să se învârtă pe jos. Credeți că o să aibă pui?

10 răspunsuri:
| Skarr a răspuns:

Nu exista ceva pastila de a doua zi laughing sau ceva

| Naxite a răspuns (pentru Skarr):

Lool

| Skarr a răspuns (pentru Skarr):

Apropo. Am gasit afara pisica acum 2 luni. Inca n am dus o la veterinar

| capitanul18 a răspuns (pentru Naxite):

Ce "lool"? Alceva nu are ce să facă. Așa fac toți de la țară. Îi bagă într-o pungă sau într-un sac și îi aruncă intr-un rău, lac, ceva cu apă ca să îi înece. Imediat le-a curmat viața fără chinuri.

| Naxite a răspuns (pentru capitanul18):

Ba frate e prea crud macar daca i-ai arunca afara și să închis ușa după ei dar nici chiar așa săi omori

| Skarr a răspuns (pentru Naxite):

Am mai avut pisica care a facut pui... Problema nu sunt pui. Ii cresc 1-2 luni si Ii dau dupa daca e. Problema e PISICA. Pisica aia dupa ce a avut pui nu a mai fost niciodata ca inainte. A devenit alta pisica. Era lenesa si nu mai facea nimic. Asta alearga pe aici mereu cand nu doarme, are energie. Nu vreau ajunga la fel.

| Naxite a răspuns (pentru Skarr):

Da... probleme adolescenței. :]

| Naxite a răspuns (pentru Skarr):

Asta e ciclul de viață a pisicilor nu ai ce face.

| capitanul18 a răspuns (pentru Naxite):

La început ti se face mila dar după ce le curmi viața te simți ok la câteva zile. Pisicile de la țară nu sunt ca cele de la oraș ca să stea toată ziua în casă să fii cu ochii pe ele. Cele de la țară stau mai mereu pe afară și atunci e și logic să facă pui la greu. Asta este soluția cea mai la îndemână și eficientă. După două trei intervenții de genul nu mai simți nimic.

| Naxite a răspuns:

Loool