| Adaadaisk a întrebat:

Pisica mea cred ca tocmai a iesit din calduri...bine a facut cu un motan dar acum cateva zile facea fel si fel de chestii iar acum e ca la inceput si daca a facut cu mai multi motani o sa iasa pui difetiti sau puii vor fi la fel ca primul motan cu care a facut?

Răspuns Câştigător
| Ionii13 a răspuns:

Chiar daca a facut cu acelasi motan tot diferiti vor fii pui...
Si daca a facut cu mai multi oricum de la primul raman puii. deci... Da vor iesi diferiti dar nu te gandi ca vor fi urati. Puii cand se nasc sunt foarte urati pana fac ochi dar dupa ce deschid ochii ai sa vezi ca sunt super simpatici si dragalasi. :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat