| anonim_4396 a întrebat:

Pisicile sufera daca le dispar puii?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orice mama sufera.

| RKBlue a răspuns:

Da.
Majoritatea animalelor sufera atat din punct de vedere fizic cat si psihic daca li se iau puii.

| Etro a răspuns:

Parerea mea este ca da. Am o pisica ce i-a murit toți puișorii. După asta toată ziua a început să miaune și să îi caute. A ținut-o așa timp de o săptămână. Eu mai am o pisica care a ramas cu 2 pui iar când i-am pus lângă cealaltă pisică nu mai vroia să îi atingă nimeni. I-am luat cu greu, ea credea ca sunt puii ei însă nu erau. Deci parerea mea este ca că da. laughing)

| Etro a răspuns (pentru Etro):

Nu voiam sa pun emojiul acela, s-a pus automat in urma unor paranteze?