| MarcŞiAtât a întrebat:

Pisicuta mea in varsta de 1 an si jumatate vomita de vreo 4-5 zile (la inceput de 4-5 ori pe zi, acum de 1-2 ori). Elimina doar mancarea ingerata sau acea spuma galbuie (nu vad ghemele de par, dar ea e alba). In acelasi timp, are diaree (de culoare maro inchis ), este apatica si nu suporta sa fie atinsa (nici macar pe burtica). Stiti cumva ce ar putea sa aiba? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| GOLD99 a răspuns:

Da stiu ce este pisica mea, avea asa simptome cand am mers la medicul veterinar am aflat ca ea are viermi stomacali, dar eu nu iti stiu pisica deci ar putea fi si tocsinfectie alimentara.

| Bianca555 a răspuns:

Du-o la veterinar!