| Izabella593 a întrebat:

Pisoiul meu se poarta ciudat de la un timp. Este agitat si doarme foarte mult ..mai toată ziua. Înainte cand il luam in brate stătea mult acum e speriat si agitat. Ce credeți ca are?

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Cred ca nu se simte bine. Insa nu e nimic ce nu poate fii rezolvat cu un drum la medicul veterinar. :3 Este cel mai bun lucru de facut. Cred ca are ce avea pisicuta mea ca a facut la fel. Dar am dus-o la veterinar si e bine, asa va fi si pisoiul tau :3 Multa bafta.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nimic.Lasa-l in pace, nu-l mai flocai asa de mult.Nu-l trage de urechi pentru ca isi poate pierde simturile.
Acum incepe sa fie mai atent la ce il inconjoara, vrea sa descopere, vrea sa invete.In cateva zile probabil iti va aduce si papagalul vecinului in gura, pe jumatate mancat.E o pisica, nu un ursulet de plus. Daca nu iti place cum e, o poti impaia.
Eu am unul "ciudat" care dupa doua luni s-a mutat singurel in pod.Isi procura singur hrana, mai vine sa bea lapte cand imi beau cafeaua.In rest, numai pene, cozi de soarec si somn, atat face.

| DeeaV a răspuns:

E normal ca pisicile sa doarma mult dar in cazul de fata poate are o problema de sanatate care il deranjeaza. Mergi cu el la veterinar pentru un control de rutina. Nu strica.

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Daca vrei un diagnostic cat mai bun mergi la veterinar!

| MyaWayne1999 a răspuns:

Boala pisicii turbate...

| Izabella593 explică:

Il am de 5 ani lostlnPark. Si nu se purta asa ( btw stau la bloc)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Izabella593):

Ah, pai de ce nu zici ca-i adult.Eu am niste prejudecati despre copii si dragostea lor fata de animalute. Dupa ce cresc nimeni nu mai vrea sa mangaie boticul motanului cu mustati aspre.
L-ai neglijat sau l-ai batut, asta s-a intamplat.

| Izabella593 explică:

Nu am dat niciodata in el nici cand face prostiihappy si mereu stau cu el ( nu chiar mereu)

| Izabella593 explică:

Si medici aia. Sa ma... Pe ei. Mi-a mai murit o pisica din cauza lor si era si el sa moara mi-e sila! Numai banii vor