| Chillcs a întrebat:

Poate cineva sa imi dea un model pentru un filtru extern de acvariu, dar sa-l fac eu, nu sa-l cumpar?

4 răspunsuri:
| 2487283ioo a răspuns:

Modele de filtre externe ar fi destule dar tot trebuie sa cheltuiesti ceva bani pe componente... Vrei extern si asta implica ceva costurihappy

| Chillcs explică (pentru 2487283ioo):

Da, cumpar materialele. Ma asteptam sa ma coste, dar vreau sa-l fac eu.

| 2487283ioo a răspuns:

Www.forum.acvarist.ro cel mai bun site de acvaristica din Romania.Cu putin noroc gasesti pe cineva din zona ta sa te si ajute.Bafta:D

| 2487283ioo a răspuns:

Sper ca te-am ajutathappy