| AuricaMircica155 a întrebat:

Pot merge cu pisica in tren? In cusca bineinteles.
A mers cineva cu pisicile in tren? A întâmpinat probleme?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Personal n-am mers dar am văzut oameni cu câini și pisici în tren și am și cunoștințe care au mers, deci se poate. important e să nu-i deranjeze pe cei din jur

| JicaContra a răspuns:

Am dus odata pe cineva la tren, nu avea cusca, am bagat-o intru rucsac, deschis deasupra, pus in fata nu in spate, si am tinut pisica in brate tot drumul si am mangaiat-o sa o calmez ca sa nu o ia la fuga (mai ales ca am fost cu metroul)
in tren avea cuseta, asa ca doar a avut grija sa nu iasa

asta e mai bine decat in cusca, in care pisica poate sa moara de frica