| TeLeFoN_2384 a întrebat:

Recomandati rase de caini sau vanzatori de caini ieftini? :d As vrea sa imi iau un pui de catelus...

8 răspunsuri:
| dhraqull a răspuns:

Mara15: E Chow chow nu Ciau Ciau. =))
Mie imi plac retrieverii si great dane.
http://www.caini-pisici.ro/

| andrei12mj a răspuns:

Rasa de caine: Bichon maltez
Vanzator: EU!
Pret: Cat vrei!

| tania123456789 a răspuns (pentru andrei12mj):

L-ai da pe 150-200lei?
pentru mine?

Răspuns utilizator avertizat
| Alii a răspuns:

Eu am cumparat un caine CHOW CHOW pui cu 400 ron:Xare 1 an aproape si e tare frumos:X

| Mara15 a răspuns:

Ar trebui sa incerci rasa Ciau-Ciau.Is forte draguti si nu cresc foarte mari, dar arata ca leii cu coama.Imi pare rau nu stiu cat costa un pui, dar nu poate sa coste enorm.

| aLeks_4722 a răspuns:

Vanzator nu stiu. Dar ai putea sa iti iei un labrador, sau preferatul meu Border Collie http://www.animale.ro/caini/border-collie care este foarte inteligent, si dragut, parerea mea :D succes;) funda?

| TeLeFoN_2384 explică:

Pai chiar maltez voiam... de unde esti?