| MadalinG99 a întrebat:

Sal,ce trebuie sa transport cainele cu avionu, cum se procedeaza cainele e in acelasi avion

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
El merge în alt compartiment destinat câinilor.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Cusca speciala si toate analizele la zi+vaccinurile.In plus, pentru tine o carte de ortografie.

| MadalinG99 explică (pentru darrio2007):

Nu te supara, dar eu nu scriu cu mana ok poate nu le am bine cu scrisu la pc

| MadalinG99 explică (pentru MadalinG99):

Adica ma refer ca nu scriu pe caiet

| ReusxD a răspuns:

Nu,cainele merge in alt compartiment destinat animalelor.

| KinderBeeeib a răspuns:

Ii trebuie vaccinurile la zi + inca unul (nu stiu cum se numeste, intreaba veterinarul sau cauta pe net), un cip de identificare in caz ca se pierde, carnetul si o cusca speciala pentru transportarea cainilor.Cainele va fi intr-un alt compartiment cu alte animale.Ti-l vor da la aterizare.

| Someoneeene a răspuns:

Il bagi la cala laughing))). Glumesc, nu am plecat vreodata cu ainele in avion dar sigur trebuie sa-l bagi intr-o cutie speciala

| GrumpyGirl a răspuns:

Sunt avioane care permit intrarea acestora. Ele stau in alt compartiment cu alte animale